גב' אנדריה פ.צאנגארי שותף

תחומי ההתמחות העיקריים של אנדריה הם ליטיגציה אזרחית ומסחרית, המשפט המסחרי של האיחוד האירופי, שירותים פיננסיים, ייעוץ ורישוי, דיני הקניין הרוחני, דיני תחרות, סימלים מסחריים, דיני חוזים, מיזוג ורכישה, ליטיגציה בנקאית. כמו כן, היא בעלת בעלת ידע עשיר בסוגיות הקשורות לדיני משפחה, דיני עבודה והעסקה, דיני מקרקעין ומשפט מנהלי.

 פרופיל אישי

גב' אנדריה צאנגארי נולדה בלימסול, קפריסין, וסיימה את לימודי משפטים באוניברסיטת אריסטו בסלוניקי ב-2005. לאחר שהתקבלה כחברה בלשכת עורכי הדין בקפריסין ב-2006, היא קיבלה תואר שני (LL.M) במשפט המסחרי של האיחוד האירופי באוניברסיטת לסטר. היא הצטרפה למשרד שלו בשנת 2006 והפכה לשותף במשרד בשנת 2009.  גברת אנדריה היא עורכת דין מסורה המצוידת היטב לספק שירותים משפטיים ברמה גבוהה ובעלת גישה מעשית ועניינית לעניינים משפטיים. היא מאוד מנומסת וגמישה לעבוד איתה.  יש לה ניסיון רב במשפט המסחרי של האיחוד האירופי, שירותים פיננסיים ייעוץ ורישוי, עניינים הקשורים למשפט אזרחי ומסחרי, ודיני משפחה ודיני העסקה.

שפות: יוונית ואנגלית


andria@tsangarislegal.com

+357 25 878978

 

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.