פרופיל המשרד

Tsangaris Legal זה משרד עורכי דין, בוטיק, העוסק במגוון תחומים משפטיים, עם גישה בינלאומית, הממוקם בלב הבירה המסחרית של קפריסין, לימסול.

המשרד נוסד באמצע שנת 1980, על ידי מר פנאיוטיס ס, צאנגאריס, שהוא השותף הבכיר והמנהל של המשרד. המשרד הוקם ונודע בשם "P. TSANGARIS & ASSOCIATES LLC", וצבר מעל 35 שנות ניסיון ותעד הישגי העבר של תיקים ותוצאות מוצלחות עבור הלקוחות שלנו. המשרד גדל בהתמדה במשך השנים, ובסוף שנת 2012 המשרד התפתח להיות Tsangaris Legal.

עורכי הדין ורשת השותפים המנוסים של המשרד מספקים פתרונות משפטיים מקיפים לסוגיות משפטיות בינלאומיות ולאומיות כאחד, כמו גם טיפול בצרכים משפטיים ועסקיים מורכבים במגוון רחב של מגזרי השוק העולמי והמקומי.

כמשרד עורכי דין בוטיק, אנו שואפים לפתח יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות שלנו, בה אנו אנו מספקים קשר אישי מתמשך ומלא תשומת הלב שלנו. עבור הצוות שלנו, כל לקוח הוא ייחודי, ואת שביעות הרצון שלהם היא ההשקעה שלנו.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.

 

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.