דיני אדמירליות ודיני ספנות

 עם השנים קפריסין התפתחה והפכה למרכז ימי בינלאומי בולט. מיקומו האסטרטגי של האי, בצומת של שלוש יבשות (אירופה, אסיה ואפריקה) אפשר לקפריסין למלא תפקיד בולט ולהפוך למרכז ספנותי בינלאומי.

הקומפטנציה של מערכת המשפט של קפריסין, המבוססת על המודל האנגלי, כמו גם רמת המקצועיות הגבוהה בתחום המשפטי והחשבונאי, מערכת הבנקאות המצוינת בשילוב עם אימוץ מספר רב של אמנות בילטרליות למניעת מיסוי כפל מס, כמו גם משטר המס המעודד ומשטר המיסוי המיוחד לחברות הספנות, העלו את מעמד קפריסין בעולם הספנות.

 Tsangaris Legal מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום זה ויש לה ניסיון עצום בדיני אדמירליות ודיני ספנות. הצוות שלנו מסוגל לנהל ביעילות את כל ההליכים הנוגעים לרישום אוניות וכל פעילויות הקשורות למשרד הרישום. אנו מספקים מגוון מקיף של שירותים לרכישה ומכירה של כלי שיט וספינות, החל מהקמת תאגיד Offshore ועד לרישום ותיעוד של כלי שיט וספינות ספינות תחת כל דגל. אנו מספקים ייעוץ משפטי ומסחרי לבעלים, למנהלים, לצ'ארטרים, למשלחים בינלאומיים ולמבטחיהם בהתאמה, וכן מסייעים בפתרון בעיות מסחריות ומשפטיות בקפריסין ומחוצה לה.

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.