דיני תאגידים ומשפט מסחרי

 ל-Tsangaris Legal ניסיון רב בעניינים תאגידיים ומסחריים בינלאומיים. קפריסין נחשבת לאחת מתחומי השיפוט המסחריים האטרקטיביים והמכובדים ביותר בעולם. הרשת הנרחבת של אמנות מניעת כפל מס, בשילוב עם מס חברות נמוך יחסית של 12.5 אחוזים, הפכו את קפריסין לתחום שיפוט אטרקטיבי עבור מבני מס ועסקאות בינלאומיות, כמו גם בסיס זהה לחברות שאינן מהאיחוד האירופי המעוניינות ליהנות מהיתרונות של שוק האיחוד האירופי.

המשרד שלנו מספק מגוון רחב של שירותים תאגידיים ומסחריים המביאים לפתרון המשתלם ביותר עבור לקוחותינו, שירותים המובטחים במדיניות הסודיות המחמירה שלנו. טווח השירותים שלנו משתרע החל מרישום החברה ועד לפירוקה, וכולל מגוון שלם של שירותים אדמיניסטרטיביים ושנתיים מתמשכים, הכוללים מגוון רחב של שירותי נאמן, אמונאי ומזכירות, בעלי מניות מועמדים, דירקטורים, מזכירי חברה וכל שירותי התאגיד הקשורים, לרבות משרד רשום ועניינים הקשורים למשרד הרשום.

יחד עם זאת, למומחים שלנו ניסיון רב בעסקאות מסחריות ותאגידיות הכרוכות בהליכי מיזוג ורכישות ואנו מספקים ללקוחות שלנו תמיכה משפטית ועסקית בסוגיות משפטיות וענייני מס מורכבים.

המחלקה העסקית והמסחרית אחראית על המשימות הבאות:

 בתחום התאגידי

בתחום המסחרי

מדינות רבות ברחבי העולם מספקות הטבות מס. ל-Tsangaris Legal יש משרדים בלמעלה מעשרים וחמישה (25) תחומי שיפוט ומספקת שירותי הקמת וניהול חברות. מכיוון שלכל אחד מתחומי השיפוט הללו יש מאפיינים ויישומים ייחודיים משלו, אנו תמיד מייעצים ללקוחותינו לבקש ייעוץ משפטי מתאים וייעוץ מס בינלאומי לפני השימוש במבנים עסקיים זרים כלשהם.

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.