דיני הגירה

דרישות ההגירה והתושבות של קפריסין - במיוחד עבור אזרחים שאינם אזרחי האיחוד האירופי - עלולות לעיתים קרובות ליצור שלל בעיות מורכבות שיש לטפל בהם. והניווט בין התהליכים והנהלים הוא תמיד גוזל זמן ולא נוח. אנו מודעים לחלוטין למורכבות ויש לנו את היכולות והניסיון לנהל כל מצב.

 ישנם היבטים משפטיים רבים המאתגרים מי שמנסה להבין את המורכבות של החוק של האיחוד האירופי וקפריסין, ואשר לעתים קרובות הופכים למורוכבים יותר על ידי מחסום שפה. הבדרך לפתרון מוצלח, הסיוע של עורך דין הגירה מנוסה יכול לעשות את כל ההבדל.

 עורכי הדין הרב-לשוניים שלנו בתחום ההגירה בקיאים בכל היבטי דיני ההגירה של קפריסין ומסוגלים להתמודד עם מגוון רחב של מצבי. לדוגמה, אתה יכול לייצג חברה המבקשת להעסיק עובדים זרים, או שאתה אדם המבקש אזרחות או תושבות קבע, או שיש לך משפחה במדינה אחרת שאיתה אתה רוצה להתאחד.

 בין אם אתה תאגיד או אדם פרטי,  אחד מעורכי הדין המנוסים שלנו יקשיב בקפידה לצרכים ולדאגות שלך, לפני שיייעץ לך על השיטה הטובה ביותר להשיג את המטרות שלך.

 אנו יכולים לסייע לאנשים פרטיים ותאגידים עם הדברים הבאים: 

לא משנה מה הצרכים שלך, אתה יכול להיות בטוח שהצוות המיומן שלנו נמצא בעמדה המושלמת לסייע לך להגיע לפתרון משביע רצון.

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.