רישוי וייעוץ משפטי (CIF, ASP, AIF)

רישוי וייעוץ משפטי ותמיכה לאחר רישוי (חברות ההשקעות בקפריסי (CIF), ספקי שירותים אדמיניסטרטיביים (ASP), קרנות השקעה אלטרנטיביות (AIF)

רישוי וייעוץ משפטי ותמיכה לאחר רישוי (חברות ההשקעות בקפריסין, ספקי שירותים אדמיניסטרטיביים, קרנות השקעות אלטרנטיביות) 

רישוי, ייעוץ משפטי ותמיכה לאחר רישוי של חברות ההשקעות בקפריסין (CIFs), ספקי שירותים אדמיניסטרטיביים (ASPs) וקרנות השקעה אלטרנטיביות (AIFs) הם חלק מהותי נוסף מתחומי הפרקטיקה המגוונים שלנו, שכן קפריסין הפכה לאחת מרכזי ההשקעות הצומחות ביותר באירופה בשל פיתוחה המעודכן, הממוקד והמתמשך בנושאי חקיקה ורגולציה. ולכן, הצוות המשפטי שלנו בשיתוף פעולה עם שותפים עצמאיים חיצוניים, מספק ייעוץ מעשי, מעולה מבחינה טכנית, המותאם אישית לצרכים ולמטרות מסוימות של הלקוחות שלנו  - ויוצר חיסכון משמעותי בכל מקום אפשרי.  אנו מספקים שפע של מומחיות בתכנון אסטרטגי במגוון רחב של מגזרים עסקיים.

השירותים שלנו כוללים חבילת 'שירות נקודתי' הקשורה לרישום ותפעול של ספקי שירותים אדמיניסטרטיביים (חברות אמונאי), חברות השקעות (פורקס ואופציות בינאריות) וקרנות השקעה אלטרנטיביות (AIFs) בקפריסין ותחומי שיפוט אחרים.

אנו מספקים תמיכה מהירה, יצירתית, מהימנה ומעשית בעניינים מקומיים ובינלאומיים.

אנשי המקצוע המנוסים של הצוות המשפטי שלנו, בשיתוף פעולה עם שותפינו העצמאיים החיצוניים, מסייעים ללקוחותינו בנושאים הבאים: 

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.