התדיינות ויישוב סכסוך

הצוות של Tsangaris Legal מספק ייעוץ משפטי ברמה גבוהה וחייבים להיות מסוגלים להפגין הישגי העבר של תיקים ותוצאות מוצלחות עבור הלקוחות שלנו, בין אם תובעים או נתבעים, בכל בתי הפורומים בקפריסין.  הצוות שלנו מטפל בתביעות מורכבות ובעלות פרופיל גבוה ובסכסוכים, בכל תחומי המשפט הכללי והמסחרי. אנו נמנעים מהליכי משפט ארוכים במידת האפשר על ידי משא ומתן עם המתנגדים או שימוש באמצעים מיידיים כגון צעדי מנע זמניים, משפטים מקוצרים וסוגים אחרים של יישוב סכסוכים.

המשרד שלנו עסק במגוון רחב של סכסוכים לרבות בנקאות ומימון, סכסוכי תאגידים, תביעות מסחריות, אדמירליות ומשלוח, דיני ביטוח ונדל"ן, זכות הקניין הרוחני, סוגיות מס, תביעות חוזיות, נזקי גוף, רשלנות ונזיקין, משפט פלילי, הליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון, בעל דירה ושוכר, דיני המשפחה, דיני עבודה וגביית חובות, ענייני קניין רוחני, מקרקעין וסכסוכי בנייה. 

יש לנו מומחיות וניסיון בטיפול בתיקי פשיעה פיננסית בקפריסין, ייצוג ו/או הגנה על משקיעים שכספם הלך לאיבוד או עבר דילול מסיבות שהמשקיעים עצמם לא היו מודעים להן.

צוות הליטיגציה שלנו עוסק בליטיגציה חוצת גבולות, ובפרט בסכסוכי חברות ושותפות, נאמנויות, התדיינות בתיקים של צווארון לבן, הונאה, מעקב אחר נכסים, הפרת חוזים עסקיים ובכלל עם כל סכסוכי סחר בינלאומיים ועסקים. צוות זה מטפל גם בכל הסוגים של צווי מניעה דחופים, לרבות בקשות על פי צד אחד עבור צווי אנטון פילר, צווי הקפאת הליכים, צווי אסור פרסום, צו נוריץ' פרמקל וצווי אחרים להבטחת סודיות.

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.