מר קיריאקוס צולאקיס שותף במשרד

הניסיון והידע של קיריאקוס משתרעים על פני תחומים משפטיים הקשורים לנדל"ן / נכס, רכישת קרקע, תפיסת קרקע, גבולות, מזוג, חלוקה, זכויות שימוש, החזקה שלילית, תיקון שגיאות, הערכות התפתחות, הפקעות, סוגיות תכנון ופיתוח, הערכת נכס, כללי הערכת שווי לצורכי מס, וושאר עניינים הקשורים לנכסים. לקיריאקוס ניסיון וידע רב שמשתרעים על העניינים הקשורים לרישוי והיתרים של רשויות ממשלתיות ומקומיות, ובמיוחד בכל הנוגע לנהלים שיש להקפיד עליהם בדרך כלל מול משרד התכנון, משרדי הנהלת המחוז ומרשם המקרקעין.

פרופיל אישי

מר קיריאקוס צולאקיס נולד בלימסול, קפריסין. הוא סיים את לימודיו בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הלאומית והקפודיסטרית של אתונה ובעל תואר שני. דיפלומה במדעי החברה (אוניברסיטת פנטאיון של אתונה), דיפלומת בוגר בהערכה וניהול קרקע (אמפייר סטייט קולג', ניו יורק), דיפלומה לתואר שני בהנדסת מדידות, תואר שני בהנדסת גיאודזיה וגיאומטיקה (G.G.E.) אוניברסיטת ניו ברונסוויק, קנדה

הוא צבר ניסיון של למעלה מ-45 שנה במגזר הציבורי. במהלך 43 שנות עבודתו במחלקת הקרקעות והמדידות, הוא מילא תפקידים רבים, כולל שמאי מקרקעין בכיר וראשי, פקיד מקרקעי מחוז לימסול ומנהל בפועל. בתקופה זו מונה גם כעורך דין במשרד התובע הכללי למשך 7 שנים. הוא שירת בבית הדין לענייני קרקעות לאזורי הבסיס הבריטי בקפריסין במשך למעלה מ-15 שנים וייצג את קפריסין באיגוד רישום המקרקעין האירופי (ELRA) מאז הקמתה ב-2004. הוא היה היועץ של הממשלה ברכישה ו/או מכירה של קרקעות ומבנים בקפריסין ומחוצה לה.

משנת 2015 עד 2017, הוא מכיהן בתפקיד פקיד מקרקעי מחוז לימסול (חבר ועדה) שם היה אחראי על 6 עיריות ו-105 כפרים באזור מחוז לימסול. הוא גם שימש כנשיא מועצת רשות המים של לימסול והיה חבר בוועדת הביוב בתקופה זו.

כיום הוא חבר במועצת המנהלים הכלכלית של המטרופולין הקדוש של לימסול, סגן נשיא איגוד עובדי המדינה הפנסיפריאן, סגן נשיא ועדת הכדורגל (P.A.A.O.K), ועוזר מזכיר מועדון ההתעמלות אולימפיה.

שפות: יוונית ואנגלית


info@tsangarislegal.com

+357 25 878978

 

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.