דיני נדל"ן

זה תמיד זמן טוב להשקיע בנדל''ן. עובדה. ומכיוון שיש אינדיקציה ברורה של אינפלציה באופק, בצורה זו או אחרת, אז אחת השיטות הפשוטות ביותר כדי להגן על עצמך לטווח ארוך היא ליישם אסטרטגיה ביטחונית פיננסית. השקעות מעשיות נדל"ן הן הבחירה המתאימה.

 כשמדובר במעקב האופן שבו מגמות הנדל"ן מתפקדים היום ומה לצפות בעתיד, ובעוד קיפאון השוק העולמי הנוכחי מביא בעיות ייחודיות, קפריסין - ובמיוחד לימסול - מציגה גמישות שקשה לשכפל במקום אחר.

 בוטיק נדל"ן מתוחכם עם קלינטורה בינלאומית של אנשים, נאמנויות וארגונים בעלי הון גבוה ומשקיעים פרטיים בעלי אבחנה. אנו משלבים את הניסיון הנרחב שלנו עם רמות של תשומת לב אישית שמשרדים גדולים יותר מתקשים להעניק. חשוב לציין שהידע העמוק שלנו על חוק הנדל"ן היה קריטי להצלחה של המשרד שלנו.

 ניהול המומחים שלנו של עסקאות נדל"ן הרוויח לנו מוניטין רב ברחבי קפריסין, במיוחד בסביבות לימסול. אנו מנהלים משא ומתן על כמה מעסקאות הנדל"ן המסובכות והמשמעותיות ביותר במדינה למען הלקוחות על ידי שימוש בידע השוק שלנו, ביצוע עסקאות יצירתי ושירות קפדני וחסכוני.

 אנו מתמחים במיוחד בפרויקטים למגורים, פיתוחים מסחריים, אתרי תעשייה ונכסים המתאימים לענפי הנופש והפנאי. אנו מייצגים מותגים מרכזיים ומובילים עולמיים בכל ענייני העסקאות, לרבות קנייה ומכירה, סיוע בהזרמת הון זר אל קפריסין וממנה, אסטרטגיות מיזמים משותפים, ניהול קרנות, חכירת שטחים והשכרת קרקע, פרויקטים של התחדשות עירונית, בתי מלון ואתרי פיתוח.

 בעיקרו של דבר, משרד עורכי הדין שלנו הוא הבחירה המושלמת עבור עסקאות נדל"ן מורכבות, הדורשות ביצוע וסגירה מהירים או מערבות מספר תחומי שיפוט וגורמים בעלי אינטרסים מתחרים. אנו ידועים ביכולות שלנו לעזור ללקוחות בביצוע העסקאות שלהם בזמן ובתקציב.

 המומחיות שלנו משתרעת על העניינים הקשורים לרישוי והיתרים של רשויות ממשלתיות ומקומיות, ובמיוחד בכל הנוגע לנהלים שיש להקפיד עליהם בדרך כלל מול משרד התכנון ומרשם המקרקעין.

 המומחיות שלנו כוללת את התחומים הבאים:

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.