הגנה על נכסים ונאמנויות

במילים פשוטות, נאמנות היא העברת כספים או נכסים יקרי ערך אחרים  למוטבים נבחרים באמצעות שטר נאמנות לנאמן שפועל כמנהל ועוקב אחר ההנחיות לגבי חלוקת נכסים.

 אנשים רבים חושבים שנאמנויות פועלת רק לטובת האולטרה-עשירים כדי להגן ולהעביר סכומי כסף גדולים למשפחה, לחברים או לגופים לאחר מותם. למרות שזה נכון, נאמנות מאפשרת לכל אחד להבטיח שכספו ורכושו ימשיכו להיות בעלי ערך לאחר מותם. זה גם לא מסובך או  מכביד מבחינה כספית.

 נאמנויות  בינלאומיות בקפריסין (CITs)

 ההנאמנויות הבינלאומיות בקפריסין זוכות להכרה נרחבת כאסטרטגיות קריטיות להגנה על נכסים. חיזוק החוקים הקשורים, הוסיף תכונות חדשות ומשמעותיות רבות ליתרונות של הנאמנויות  הבינלאומיותת בקפריסין, וסייעו לקפריסין לבסס את עצמה כמרכז 'אוף-שור' ופיננסי בולט, כמו גם תחום שיפוט בטוח לנאמנויות.

 עורכי הדין שלנו מקדישים את הידע המשפטי והפיננסי המתמחה שלהם ללקוח הפרטי ולדרישות הנאמנות שלו כדי להפוך את הנאמנות הבינלאומית בקפריסין ליעילה ככל האפשר במס, תוך שמירה על ניטרליות מירבית. אין צורך לומר שסודיות מוחלטת היא הליבה של כמעט הכל.

 הגנה על נכסים

 זה נבון להבטיח שהנכסים של האדם יהיו מוגנים משפטית מפני תביעות לא רצויות או כוזבות, הן כעת והן בעתיד. אנשים רבים מייחסים ערך גבוה להבטחת העברת הנכסים שלהם ליקיריהם לאחר מותם. ניתן להשיג זאת על ידי תכנון קפדני שמרחיק נכסים מהישג ידם של נושים פוטנציאליים, תובעים לא מוצדקים או יריבות שקשורים לירושה או לנישואין.

 האסטרטגיות שאנו מאמצים כוללות סדרה מורכבת של טכניקות שנועדו לספק את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחת נכסים ועשויות לכלול פתרון ספציפי אחד או יותר בהתאם למטרות הסופיות. אנו נספק לך ייעוץ ונמצא את האמצעי המשפטי המתאים להגן על ההון של המשפחה ולהעביר את הנכסים מדור לדור.

 אנו נספק ייעוץ אסטרטגי לגבי תכנון מס ונעצב הסדרים ספציפיים למצב כדי להבטיח את הדרך היעילה ביותר במס להגנה על נכסים. עורכי הדין שלנו ישתמשו בידע ובניסיון שלהם כדי לייעץ ולהדריך את הלקוחות במבוך הכללים והתקנות, ויבטיחו שההון שלהם יהיה מוגן באופן מלא לטובת המוטבים הנוכחיים והעתידיים.

 השירותים שלנו:

להלן רשימה של היתרונות של הנאמנות  הבינלאומית בקפריסין:

 

דבר עם Tsangaris Legal

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עם כל עניין משפטי שיש לכם, והצוות שלנו יגיב בהקדם האפשרי.
צור קשר
אתר זה משתמש בקובצי COOKIES
אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שאנו נותנים לך את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. אם תמשיך להשתמש באתר אנו מניחים שאתה שמח לקבל את כל העוגיות באתר זה. אנא הקפד לקרוא את מדיניות העוגיות שלנו.